Чорна міцна парасолька на 12 потрійних спиць Три Слони 7563

Чорна міцна парасолька на 12 потрійних спиць
Представляємо вам стильну і надійну чорну парасольку "Три Слони" з 12 карбоновими спицями, яка поєднує в собі елегантний дизайн і чудову якість. Вона не тільки захистить вас від дощу, а й додасть шарму вашому образу. 12 карбонових здвоєних спиць роблять цю парасольку стійкою і міцною при поривах вітру, забезпечуючи надійний захист від дощу. Система антивітер додатково зміцнює конструкцію парасольки, роблячи її ідеальною для використання в усі пори року. Дизайн парасольки "Три Слони" надає їй загадковості та витонченості. Чорний колір підкреслює її елегантність. Ця парасолька стане не тільки функціональним аксесуаром, а й модним доповненням до вашого стилю. Дозвольте собі зануритися в атмосферу елегантності та захисту з чорною парасолькою "Три Слони". Надійність, стиль та індивідуальність - все це об'єднано в цій парасолі, щоб підкреслити вашу впевненість та елегантність у будь-якій ситуації.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час зберігати вашу парасольку, як нову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 535 г |
- Ціна: 770 ₴







