Окуляри поляризаційні (захисні) Pyramex Goliath Polarized (gray), сірі

влевовправо
- В наявності
- Код: 2ГОЛИ-20П
1 950 ₴
+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударостійкі окуляри з поляризацією
2 в 1 поляризація і ударостійкість. Захисні окуляри Goliath від Pyramex ( США)Характеристики:
- колір лінз - чорний;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- хороший бічний захист;
- прорезинені дужки;
- м'які носоупори.
Особливості:
- універсальна форма оправи (підходить всім з високою ймовірністю);
- Поляризаційна лінза.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,3 мм |
| Розмір оправи | 131 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 62,6 x 37,6 мм |
| Ширина моста | 13,8 мм |
| Вага | 35 г |
Сфери застосування:
- окуляри для автомобілістів
- велосипедні окуляри
- повсякденні
- окуляри для риболовлі
- окуляри для полювання
- окуляри для мотоциклістів
- стрілецькі окуляри
і так далі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 950 ₴






