Жіноча червона парасолька хамелеон

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 112-3
550 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Жіноча червона парасолька хамелеон
Ласкаво просимо у світ інновацій та стилю з нашою унікальною жіночою парасолькою напівавтоматом хамелеон! Ця парасолька поєднує в собі елегантність і функціональність за допомогою 9 карбонових спиць і системи антивітра. Тканина хамелеон надає цій парасолі особливого шарму і дивовижного ефекту зміни кольору під різними кутами зору, роблячи її неповторним і стильним аксесуаром. 9 карбонових спиць забезпечують міцність і легкість, а система антивітра гарантує захист від поривів вітру в будь-яку погоду. Ця парасолька не тільки ідеально захистить вас від дощу і вітру, а й стане яскравим акцентом вашого образу. Її інноваційний дизайн і функціональність роблять її невід'ємною частиною вашого гардероба, додаючи вам комфорту і стильного зовнішнього вигляду. Пориньте у світ переваги і стилю з нашою жіночою парасолькою хамелеон. Вона не просто захистить вас від негоди, а й підкреслить вашу витонченість і елегантність у будь-якій ситуації
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 550 ₴







