Окуляри протиосколкові захисні зі змінними лінзами

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6005/1
600 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протиосколкові окуляри Daisy зі змінними лінзами — це високоякісні окуляри, які призначені для використання в різних умовах. Вони мають кілька змінних лінз із полікарбонату, які дають змогу адаптуватися до різних умов освітлення й забезпечують захист очей від ультрафіолетових променів пилу, бруду та різних осколків. Окуляри Daisy мають міцну раму, яка забезпечує надійний захист від ударів і падінь.
Крім того, ці окуляри мають антивідблискове покриття, яке зменшує відбиття світла та забезпечує ясніше бачення. Загалом окуляри Daisy зі змінними лінзами — це чудовий вибір для тих, хто шукає високоякісні та надійні тактичні окуляри для використання в різних екстремальних умовах.
Крім того, ці окуляри мають антивідблискове покриття, яке зменшує відбиття світла та забезпечує ясніше бачення. Загалом окуляри Daisy зі змінними лінзами — це чудовий вибір для тих, хто шукає високоякісні та надійні тактичні окуляри для використання в різних екстремальних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 122 мм |
| Матеріал оправи | Нейлон |
| Міст | 28 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Поляризація | Так |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лінз | 4 |
- Ціна: 600 ₴










