Жіноча фіолетова парасолька з краплями 2058

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2058/6
410 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фіолетова парасолька з краплями
Жіноча парасолька з краплями - це стильний і практичний аксесуар, який захистить вас від дощу. Вона має унікальну конструкцію з 8 карбоновими спицями, які забезпечують стійкість і захист від вітру. Парасольку виготовлено з якісних матеріалів, які забезпечують довговічність і надійність. Купол виготовлено з водовідштовхувального матеріалу, який захищає вас від дощу. Крім того, спиці та каркас парасольки пофарбовані, що дає змогу вберегти парасольку від появи іржі та пошкоджень. Дизайн парасольки стильний і елегантний. Купол прикрашений краплями, які створюють ефект дощу і надають парасолі особливого шарму. Ручка парасольки має ергономічну форму, що забезпечує комфортне і зручне носіння. Жіноча парасолька з краплями - це ідеальний вибір для тих хто шукає якість і стиль. Вона захистить вас від дощу, а її унікальний дизайн приверне увагу оточуючих.
Правила догляду !!!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 355 г |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 410 ₴










