Жіноча сіра парасолька напівавтомат складна 9 спиць антивітер з малюнком міста всередині 713/1

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 713/1
610 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Сіра жіноча парасолька з малюнком міста всередині
Жіноча парасолька півавтомат - це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильну та надійну парасольку для захисту від дощу та вітру. Дизайн парасольки прикрашений красивим принтом міст, котрий придає їй елегантний та жіночнний вигляд. Вона доступна в різноманітних кольорах, так що ви можете вибрати ту, котра краще всього підходить до вашого стилю та переваг. Наша жіноча парасоька півавтомат також має зручну ручку, котра забеспечує комфорт та зручність у використанні. Вона легко відкривається та закривається, що дозволяє швидко та легко захистити себе від дощу.
Якщо ви шукаєте стильну та надійну парасольку для захисту від дощу, то наша жіноча парасолька півавтомат з принтом міст - це саме те, що вам потрібно! Вона стане відмінним доповненням до вашого образу та надійним захисником в любу погоду.
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасолку в чохол. Все це продовжить термін есплуатациії тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.






| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 475 г |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 610 ₴





