Захисні тактичні протиосколкові окуляри зі змінними лінзами /балістичні/ 3 лінзи

Окуляри тактичні захисні протиосколкові
Захисні тактичні окуляри зі змінними лінзами, надійний захист для ваших очей від попадання уламків та різних сторонніх предметів під час виконання встановлених задач. Даний аксесуар виготовлений із якісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Лінзи виготовлені з міцного полікарбонату з захистом не тільки від різних уламків, але й захищає ваші очі від шкідливої дії ультрафіолету. Постачаються окуляри з твердим чохлом на карабіні який можна зручно зафіксувати для транспортування. У комплекті є 3 різноманітних лінзи з захистом від ультрафіолетових променів та осколків. Також є додатковий текстильний чохол, шнурок із затяжкою, серветка для чистки лінз.
| Основні | |
|---|---|
| Висота лінзи | 46 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 195 мм |
| Поляризація | Ні |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри зі змінними лінзами |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір лінзи | Дзеркальний |
- Ціна: 770 ₴









