Бірюзова однотонна парасолька з літерами на 16 спиць

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1006/5
490 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Парасолька з літерами на 16 шпиць
Дана модель парасольки виготовлена з міцних та надійних матеріалів, які забеспечують довговічність та надійність у користуванні. Він має жорстку конструкцію та 16 карбонових шпиці, котрі забеспечують надійний захист від дощу та вітру.
Дизайн парасолі-тростини однотонний з тисненям на тканині у вигляді літер, що придає йому елегантний та стильний вигляд. Він доступний в різних кольорах, так що ви зможете обрати той, котрий краще за все підходить до вашого стилю та вподобанням.
Парасоля має зручну ручку, яка забеспечує комфорт та зручність у користуванні. Він легко відкривається, що дозволяє швидко та легко захистити себе від дощу.
Якщо ви шукаєте надійну та стильну парасолю-тростину, яка буде захищати вас від дощу та вітру, то наша жіноча однотонна парасолька-тростина з літерами на 16 шпиць - це саме те, що вам потрібно!
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку розкритою до повного висихання тканини, це дозволить вам надовго зберегти первинний вигляд парасольки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Вага парасольки | 535 г |
- Ціна: 490 ₴



