Чоловіча чорна парасолька на 16 спиць 915

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 915
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна парасолька на 16 спиць
Ви шукаєте гарну потужну парасольку, яка надійно захищатиме вас від дощу і водночас буде стильною та елегантною? Тоді чоловіча чорна автоматична парасолька на 16 спиць - це саме те, що вам потрібно! Наша парасолька виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують надійний захист від дощу та поривів вітру. Вона також має елегантний чорний дизайн, який пасуватиме до будь-якого стилю одягу та додасть вашому образу вишуканості та шарму. Але це ще не все! Наша чоловіча парасолька також має автоматичний механізм відкриття та закриття, що дає змогу вам швидко та легко розкрити її в разі дощу. Крім того, вона має міцну конструкцію та зручну подовжену ручку, що забезпечує надійність і комфорт у використанні. Не пропустіть можливість придбати чоловічу чорну автоматичну парасольку на 16 спиць, яка надійно захищатиме вас від дощу і стане стильним доповненням до вашого образу!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 600 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 810 ₴










