Дитяча парасолька для хлопчика з мотоциклами 20D/5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20D/5
410 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Парасолька для хлопчика з мотоциклами
Ви шукаєте парасольку, яка захистить вашу дитину від дощу та одночасно буде цікавим та захоплюючим? Тоді дитяча парасолька з мотоциклами - це саме те, що вам потрібно!
Дана парасолька виготовлена з високоякісних матеріалів, які забеспечують надійний захист від дощу та вітру. Він також має барвистий дизайн із зображенням різноманітних мотоциклів, що дозволить вашій дитині відчувати себе в центрі уваги та покращить настрій в похмурий день.
Але це ще не все! Наша дитяча парасолька також має зручну ручку та легку вагу, що дозволяє вашій дитині легко керувати їм та не втомлюватись навіть після тривалого користування. Окрім того, вона має достатньо міцну конструкцію, яка забеспечує довговічність та надійність в користуванні.
Не упустіть можливість придбати дитячу парасольку з мотоциклами, котра не тільки захистить вашу дитину від дощу, але й стане його улюбленним аксесуаром при будь якій погоді!
Правила догляду
Після користування парасолею, залиште її відкритою до повного висихання тканини, після чого закрийте парасолю чохлом. Дана процедура дозволить парасолі на протязі тривалого часу залишатись у відмінному стані. 



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Вага парасольки | 325 г |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Довжина у складеному вигляді | 72 см |
| Довжина спиці | 59 см |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Хлопчик |
| Система "антивітер" | Да |
| Візерунки і принти | Машинки |
| Чохол | Телескопічний пластиковий |
- Ціна: 410 ₴



