Автоматична жіноча атласна парасолька з пейзажами Парижа
Жіноча атласна парасолька автомат від торгової марки Amore це надійний та незамінний аксессуар від дощу. Виготовлений із застосуванням сучасних матеріалів та технологій, та має 9 карбонових шпиць із системою антивітер. Парасолька має гарний атласний купол з плотної водовідштовхуючої тканини з принтом пейзажу Парижа. Відкривається парасолька та складається натиском кнопки. Дана жіноча парасолька-автомат стане чудовим придбанням.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amore |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 473 г |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 690 ₴





