Надійна парасолька-тростина на 16 спиць

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1004
640 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Парасолька-тростина на 16 спиць
Досить потужна і надійна чорна парасолька-тростина з дерев'яною ручкою, виготовлена виключно з якісних і надійних деталей гарантуючих досить тривале користування даною парасолькою. 16 карбонових спиць складають надійну систему антиветер. Зносостійка тканина поліестер просякнута якісними водовідштовхувальними просоченнями. Зручна загнута дерев'яна ручка для надійного утримування парасольки в будь-яку негоду. Великий купол надійно захистить вас від будь-якої кількості опадів.
Правила догляду
Після користування залиште ваш парасольку відкритим до повного висихання тканини, після чого складіть акуратно в чохол, це дозволить довгий час зберігати ваш парасольку, як новий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 24 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 117 см |
| Довжина спиці | 70 см |
| Довжина у складеному вигляді | 98.5 см |
| Вага парасольки | 885 г |
- Ціна: 640 ₴








