Жіноча парасолька напівавтомат
Жіноча напівавтоматична парасоля з принтом квіточок і метеликів від виробника The Best (FLAGMAN) забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій в дощову погоду. Її корпус виготовлений з фарбованої сталі. Спиці даного виробу виконані з товстого карбону в поєднанні з фарбованою сталлю. Вони оснащені системою "антивітер" тому витримають будь-які несподіванки від погоди. Купол аксесуара зроблений з поліестерової тканини. Ручка парасолі пластикова, пряма. Вона оснащена невеликою кнопкою, яка дозволяє відкрити парасолю всього лише одним натисненням. Товар укомплектований чохлом.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первозданий вигляд.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 485 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Так |
| Характерність чехла | Так |
- Ціна: 630 ₴







