Парасолька чоловіча чорна з ручкою під пальці

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 527
570 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька чоловіча чорна
Чорна парасолька з прямою зручною ручкою під пальці, завжди надійний захист від дощу оскільки виготовлена з якісних матеріалів. Пофарбована сталь у поєднанні з міцним карбоном загалом створюють надійну систему антивітер. Стильна пряма ручка зручна при носінні парасольки. Якісна щільна тканина поліестер захищатиме вас довгий час від дощу.
Правила користування!
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.





| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 570 ₴










