Червона підсилена парасолька на 12 cпиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 140/6
740 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька червона однотонна 12 спиць
Класичний однотонний парасолька унісекс з посиленим каркасом на 12 спиць надійний захист не тільки від дощу, але й від різких поривів вітру, оскільки має 12 карбонових спиць, обладнаних системою антивітер. Щільна зносостійка тканина поліестер із застосуванням якісних просоченням надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дає змогу надійно та комфортно утримувати парасольку у руці.
Правила догляду
Після користування залиште ваш парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть акуратно в чохол, це дасть змогу довго зберігати ваш парасолька, як нова.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Вага парасольки | 575 г |
- Ціна: 740 ₴





