Сімейна синя парасолька Paracase

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3244/2
1 160 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейна синя парасолька Parachase
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну і надійну парасольку преміум класа, зверніть вашу увагу на виріб від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Винятком не стала і дана модель, адже парасоля складається з 10 шпиць комбінованих з еластичного карбона та полегшеного, але надійного сплава,а тканина у парасольки підвищеної щільності з тефлоновим покриттям. Вона зовсім не пропускає воду захищаючи від дощу та зберігає початковий вигляд на протязі багатьох років. Зручна пряма ручка виконана з якісного пластику, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний та стильний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Алюміній, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 610 г |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина у складеному вигляді | 38 см |
| Довжина спиці | 69 см |
- Ціна: 1 160 ₴









