Жіноча кишенькова парасолька /м'ята

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 781/1
770 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча кишенькова парасолька
Жіноча кишенькова парасолька від компанії Parachase в кольорі м'ята та чорним низом. Кишенькову парасольку завжди зручно мати з собою і тоді несподіваний дощ не застане вас зненацька. Механіка в даній конструкції найнадійніша. Каркас виготовлено зі спеціального сплаву в поєднанні з карбоном, що дозволило зробити легку вагу, не економлячи на міцності парасольки. Ця мініатюрна парасолька дуже легка і компактна. Маленька плоска жіноча парасолька легко поміститься в жіночій сумочці зайнявши при цьому мінімум місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Алюміній, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Полегшені міні парасолі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 206 г |
| Діаметр купола парасольки | 92 см |
| Довжина у складеному вигляді | 14.5 см |
| Довжина спиці | 50 см |
- Ціна: 770 ₴







