Окуляри захисні Pyramex Ztek (orange) помаранчеві

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Недорогі, але якісні захисні окуляри
Захисні окуляри Ztek від Pyramex (США)Характеристики:
- колір лінз - помаранчевий;
- видиме світло - 51%;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- гумові кінчики дужок;
- хороший бічний захист.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,5 мм |
| Розмір оправи | 137,5 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 64 x 44 мм |
| Ширина моста | 13мм |
| Вага | 21 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Колір лінз | Помаранчевий |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 320 ₴






