Окуляри Pyramex PMXtreme RX (clear), прозорі з діоптричною вставкою

влевовправо
- В наявності
- Код: 2ТРИМ-10RX
890 ₴
+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисні окуляри з діоптричною вставкою (входить в комплект поставки)
Спортивні окуляри PMXTREME з діоптріями, від компанії Pyramex (США)
Характеристики:
- колір лінз - прозорий;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- гумові кінчики дужок;
- отвори в дужках для додаткової вентиляції;
- м'які носоупори;
- хороший бічний захист.
Особливості:
- вставка під діоптрії (входить в комплект поставки!)
- в комплекті передбачений фірмовий ремінець на шию (довжина регулюється).
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,2 мм |
| Розмір оправи | 140 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 78 x 46 мм |
| Ширина моста | 14 мм |
| Вага | 29 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Колір лінз | Прозорий |
| Тип | Окуляри |
| Матеріал | Полікарбонат |
- Ціна: 890 ₴





