Чорна парасолька з прямою ручкою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 363
500 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька з прямою ручкою
Напівавтоматична чорна складана парасоля з прямою ручкою. Стильна чоловіча парасолька-напівавтомат захистить вас від дощу завдяки зносостійкої тканині епонж, а при сильних поривах вітру не зламається завдяки системі антивітер з виготовлену 9 карбонових шпиць. Парасолька має стильну пряму ручку.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 55 см |
- Ціна: 500 ₴








