Чорна парасолька "Три Слони" напівавтомат на 9 спиць із прямою стильною ручкою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 34071
680 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька напівавтомат "Три Слони" з прямою стильною ручкою
Напівавтоматична чорна складана парасолька в три складання з прямою ручкою від торгової марки "Три Слони". Стильна чоловіча парасолька-напівавтомат захистить вас від дощу, а під час сильних поривів вітру не зламається завдяки системі антивітер з 9 карбонових спиць. Парасолька має пряму чорну стильну чорну ручку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Вага парасольки | 480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Так |
| Характерність чехла | Так |
- Ціна: 680 ₴









