Захисні балістичні окуляри-маска з прозорою лінзою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18031-B
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри тактичні захисні
Захисні тактичні окуляри-маска з прозорою лінзою, надійний захист для ваших очей від попадання уламків та різних сторонніх предметів під час виконання встановлених задач. Даний аксесуар виготовлений із якісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Лінзи виготовлені з міцного полікарбонату з захистом не тільки від різних уламків, але й захищає ваші очі від шкідливої дії ультрафіолету. Фіксуються окуляри на голові за допомогою резинки яка утримує окуляри на місці під час бою та активного руху.
| Основні | |
|---|---|
| Висота лінзи | 42 мм |
| Довжина завушника | 117 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Міст | 35 мм |
| Загальна ширина | 235 мм |
| Поляризація | Ні |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Маска |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір лінз | Прозорий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір лінзи | Дзеркальний |
- Ціна: 810 ₴






