Жіночиа лавандова автоматична парасолька з сріблястим куполом

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 833/5
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний жіночий парасолю з сріблястим куполом SKS
Жіноча компактна лавандова парасолька автомат від торгової марки SKS це надійний і незамінний аксесуар від дощу. Виготовлений з використанням сучасних матеріалів і технологій. Надійний каркас з карбоновими шпицями оснащений системою антивітер. Парасолька має сріблястий купол з щільної водовідштовхувальної тканини з однотонним покриттям знизу. Розкривається парасолька і складається натисненням кнопки. Зонт оточений кольоровими смугами по краю.Така жіноча парасолька-автомат стане прекрасним придбанням та надійним захистом у негоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 7 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Хромована сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Алюміній, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Діаметр купола парасольки | 90 см |
| Довжина у складеному вигляді | 22 см |
| Довжина спиці | 52 см |
- Ціна: 990 ₴








