Сіра велика парасолька Parachase з деревяною ручкою та клапаном від вітру

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3236-4
1 170 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Стильна сіра велика парасолька Parachaseз клапаном
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну і надійну парасольку преміум класа, зверніть вашу увагу на виріб від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Винятком не стала і дана модель адже парасоля складається з 10 шпиць комбінованих з еластичного карбона та полегшеного, але надійного сплава,а тканина у парасольки підвищеної щільності з тефлоновим покриттям. Вона зовсім не пропускає воду захищаючи від дощу та зберігає початковий вигляд на протязі багатьох років. Окремо варто сказати про дизайн парасольок, вона виконана в сірому кольорі із застосуванням бронзової фурнітури. Зручна пряма ручка виконана з натурального дерева, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний та стильний вигляд.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Алюміній |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 114 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 36 см |
| Вага парасольки | 495 г |
- Ціна: 1 170 ₴








