Однотонна жіноча парасолька фуксія напівавтомат з нотами по краю

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча однотонна парасолька з нотами по краю
Якісна жіноча однотонна парасолька з зображенням нот по краю купола. Має вітростійкий каркас з системою антивітер, складається з 9 карбонових шпиць. Купол парасольки виготовлено з щільної тканини поліестер з якісним принтом нот розташованих по краю купола, з застосуванням водовідштовхуючих просочень. Данна парасолька завжди надійний захист від дощу
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Рожевий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 460 г |
- Ціна: 620 ₴









