Ремінь жіночий шкіряний 3см електрик з квадратною пряжкою та ПУ покриттям

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний ремінь електрик з ПУ покриттям 3см
Незамінний сучасний стильний жіночий аксесуар, який відмінно підійде для щоденного користування. Якісні натуральні матеріали, стильна металева золотиста фурнітура і акуратний зовнішній вигляд. Купуючи шкіряний ремінь з ПУ покриттям, ви вже дуже сильно економите, адже він прослужить вам тривалий час. Ремінь виконаний з натуральної шкіри з ПУ покриттям і металевої золотистої пряжки. Прекрасний стильний і незамінний аксесуар який підкреслить ваш стиль.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1010 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | 68-90см |
| Колір пряжки | Золото |
- Ціна: 770 ₴






