Чорний шкіряний універсальний ремінь 4 см для повсякденного носіння

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25045
700 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний гладкий універсальний шкіряний ремінь
Ремінь з натуральної цілісної шкіри з гладкою поверхнею ременя. Чоловічий універсальний ремінь з натуральної шкіри це не тільки гарно, стильно та сучасно, це ще й дуже зручний та необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою пряжкою в кольорі титан, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно та дорого. Купуючи шкіряний ремінь ви вже сильно заощаджуєте, так як він прослужить вам довгий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Без отделки |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий розмір | 100,5 - 115,5 см |
| Колір пряжки | Темний нікель |
- Ціна: 700 ₴






