Чорна міцна парасолька на 12 спиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 143
750 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька чорна однотонна 12 спиць
Класична однотонна парасолька унісекс з підсиленим каркасом на 12 спиць надійний захист не тільки від дощу, але й від різких поривів вітру, оскільки має 12 карбонових спиць, оснащених системою антивітер. Плотна зносостійка тканина поліестр із застосуванням якісних просочень надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно та комфортно утримувати парасольку в руці.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час зберігати вашу парасольку, як нову.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 575 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 750 ₴







