Зонт чоловічий Top Rain напівавтомат з ручкою напівгачок

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька напівавтомат з ручкою напівгак
Напівавтоматична чорна складана парасоля з ручкою напівгак. Стильна чоловіча парасолька-напівавтомат захистить вас від дощу завдяки зносостійкої тканині епонж, а при сильних поривах вітру не зламається завдяки системі антивітер з виготовлену 9 карбонових шпиць. Парасолька має стильну загнуту ручку напівгак .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 37 см |
| Вага парасольки | 500 г |
- Ціна: 500 ₴








