Надійна сімейна парасолька-тростина на 16 шпиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 737-1
720 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейна парасолька-тростина на 16 шпиць
Досить потужна і надійна чорна парасолька-тростина з дерев'яною ручкою, виготовлена виключно з якісних і надійних деталей гарантуючих досить тривале користування даною парасолькою. 16 карбонових шпиць складають надійну систему антиветер. Зносостійка тканина поліестер просякнута якісними водовідштовхувальними просоченнями. Зручна загнута ручка для надійного утримування парасольки в будь-яку негоду. Великий купол надійно захистить вас від будь-якої кількості опадів.
Правила догляду
Після користування залиште ваш парасольку відкритим до повного висихання тканини, після чого складіть акуратно в чохол, це дозволить довгий час зберігати ваш парасольку, як новий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 700 г |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Довжина спиці | 69 см |
- Ціна: 720 ₴





