Стильний джинсовий світло коричневий ремінь з квадратною вінтажною пряжкою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15551
1 290 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний джинсовий ремінь з ефектом м'ятої шкіри
Грамотно підібраний якісний шкіряний ремінь преміум класу під стиль одягу підкреслить статус його володаря та придасть іміджу певну гармонію. Гарна брендова пряжка античне срібло, полотно ременя світло коричневого кольору, виготовлено з суцільної італійської натуральної буйволиної шкіри. Шкіряний ремінь відмінно буде поєднуватись з будь якими джинсами та підкреслить ваш стиль. Стильний ремінь з натуральної шкіри світло коричневого кольору урізноманітнить ваш гардероб .Виріб виготовлено з натуральної шкіри високої якості, тому термін його носіння буде тривалим на відміну від більш дешевшого аналога з кожзаму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1215 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Брендований |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 98,5 - 109 см |
| Колір пряжки | Античне срібло |
- Ціна: 1 290 ₴






