Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний замшевий чорний ремінь
Ремінь з натуральної чорної замші, без надписів з прострочкою. Чоловічий універсальний ремінь з натуральної замші це не тільки гарно, стильно та сучасно, це ще й дуже зручний та необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою нікельованою пряжкою, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно та дорого. Купуючи замшевий ремінь ви вже сильно заощаджуєте, так як він прослужить вам довгий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Длина ремня | 1100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 86,5 - 96,5 см |
| Колір пряжки | Темний нікель |
- Ціна: 680 ₴







