Дитяча парасолька веселка на 16 шпиць

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька тростина дитяча веселка
Дитяча парасолька тростина надійно захистить вашу дитину від дощу, оскільки має підсилений каркас з 16 сталевих пофарбованих шпиць та щільну тканину поліестр з якісними просоченями від промокання. Відмінний варіант захисту від промокання вашої дитини.
Правила догляду
Після використання парасольки, залиште його відчиненим до повного висихання тканини, Дана процедура дозволить парасолі на протязі тривалого часу залишатися у відмінному стані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 86 см |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 375 г |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характерність чехла | Ні |
- Ціна: 360 ₴




