Синій шкіряний ремінь у джинси 4 см

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15528
640 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Синій шкіряний ремінь у джинси
Ремінь з натуральної цільної шкіри з гладкою поверхнею і тисненими написами. Універсальний синій шкіряний ремінь унісекс з натуральної шкіри - це не тільки красиво, стильно й сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного використання. Ремінь оснащено якісною металевою пряжкою сріблястого кольору, він відмінно поєднується як зі штанами, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Ідеальний варіант для подарунка.
Шкіра є натуральним продуктом. Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження цього матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1225 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Синій |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 99 - 111 см |
| Колір пряжки | Сатин |
- Ціна: 640 ₴






