Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однотонна жіноча параслька з архітектурою
Якісна жіноча однотонна парасолька з різноманітною архітектурою має вітростійкий каркас з системою антивітер, складається з 9 карбонових шпиць. Купол парасольки виготовлено з щільної тканини поліестерз якісним архітектурним принтом, з застосуванням водовідштовхуючих просочень. Данна парасолька завжди надійний захист від дощу
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Пам'ятки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Так |
| Характерність чехла | Так |
- Ціна: 680 ₴




