Чорна автоматична парасолька зі світловідбивною полоскою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2122
610 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька атоматична зі світловідбивною полоскою
Стильна чорна автоматична парасолька виготовлений з якісних сучасних матеріалів. Має надійну систему антиветер складається з 9 карбонових спиць. Зверху купол обтягнутий щільною тканиною поліестер із застосуванням якісних просочень захищають даний матеріал від промокання, по краю купола пришита світловідбиваюча стрічка яка дозволяє здалеку бачити вас в темний час доби водіям транспортних засобів. Зручна злегка подовжена ручка дозволяє надійно тримати парасольку під час негоди.
Правила догляду
Після використання залиште ваш парасольку у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого акуратно складіть і расправте , і акуратно складіть у чохол, це дозволить парасольці довго зберігати первісний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 435 г |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 54 см |
- Ціна: 610 ₴










