Шкіряний чорний універсальний ремінь 4см

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25029
900 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний універсальний чорний
Ремінь з натуральної цільної шкіри преміум якості з гладкою поверхнею, без написів. Чоловічий універсальний ремінь з натуральної шкіри це не тільки красиво, стильно і сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою чорною пряжкою, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 99-114 см |
| Колір пряжки | Чорний |
- Ціна: 900 ₴




