Жіноча парасолька з квітами та горошком

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 430/3
440 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча парасолька напіватомат з квітами та горошком
Пропонуємо до вашої уваги не дорогу жіночу парасольку напівавтомат від торгової марки "Маріо". Купол даної парасольки виготовлено з щільної тканини поліестер з квітковим принтом в поєднанні з горошком. Каркас парасольки виготовлений з 8 карбонових шпиць з системою антивітер. Така парасолька буде надійним захисником у негоду.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первоздатний вигляд.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 355 г |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 54 см |
- Ціна: 440 ₴



