Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча парасолька веселка з червоною ручкою
Райдужна яскрава дитяча парасолька, надійний захист вашої дитини від дощу, оскільки виготовлений даний аксесуар із застосуванням сучасних технологій: карбонових шпиць і міцної тканини полиэстер із застосуванням якісних просочень захищають тканину від промокання.Тому ваш малюк буде під надійним захистом яскравої парасольки.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 250 г |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Довжина у складеному вигляді | 61 см |
| Довжина спиці | 59 см |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 290 ₴




