Женский атласный зонт с цветочным принтом

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 89/4
630 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Жіноча атласна парасолька з квітковим принтом
Стильна жіноча атласна парасолька напівавтомат з квітковим принтом від торгової марки " Маріо" відмінний захист від дощу. Каркас парасолі виготовлений із застосуванням якісних матеріалів. Складається з 9 карбонових шпиць із застосуванням системи антивітер. Щільна тканина із застосуванням високоякісних просочень надають данній парасолі відмінні водовідштовхуючі властивості. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно тримати парасолю.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 630 ₴



