Жіноча атласна парасолька з квіткою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 83/4
770 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична жіноча атласна парасолька
Жіноча парасолька автомат від торгової марки Маріо це надійний та незамінний аксессуар від дощу. Виготовлений із застосуванням сучасних матеріалів та технологій, та має 9 карбонових шпиць із системою антивітер. Парасолька має гарний атласний купол з плотної водовідштовхуючої тканини з квітковим принтом. Відкривається парасолька та складається натиском кнопки. Дана жіноча парасолька-автомат стане чудовим придбанням.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 770 ₴



