Блакитна жіноча парасолька з ейфелевою вежею
Стильна жіноча блакитна парасолька з ейфелевою вежею на 8 шпиць - не тільки захистить від дощу, але й підкреслить ваш образ. Каркас даної парасолі виготовляється з міцних матеріалів- сталі та карбона, лакофарбове покриття на якіх виключає виникнення корозії. Купол парасолі виготовлено з зносостійкого поліестера та 8-ми круглих карбоновых шпиць, оснащених системою "антивітер". Особливістю даного аксесуара від дощу являється стильний принт що складається з різноманітних написів. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно утримувати парасольку в руці під час дощу.
Правила догляду
Після застосування залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новел |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Пам'ятки |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 383 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 54 см |
- Ціна: 410 ₴




