Зонт чоловічий чорний напівавтомат з прямою ручкою

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 526
540 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька напівавтомат з прямою подовженою ручкою
Чорна парасолька напівавтомат із прямою подовженою ручкою Напівавтоматична складна чорна парасолька з прямою подовженою ручкою під пальці. Стильна чоловіча парасолька-напівавтомат захистить вас від дощу, а в разі сильних поривів вітру не зламається завдяки системі антивітер із 9 карбонових спиць. Тканина купола цієї парасольки має підвищену щільність, що впливає на її зносостійкість Парасолька має зручну пряму пластикову ручку.
Правила догляду
Після застосування залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі - це додатковий захист тканини купола парасольки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 36 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 540 ₴









