Бордова жіноча молодіжна парасолька

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2131/6
410 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Бордова жіноча парасолька з написами
Стильна жіноча бордова парасолька з написами на 8 спиць - не тільки захистить від дощу, але й підкреслить ваш образ. Каркас даної парасольки виготовляється з міцних матеріалів- сталі та карбона, лакофарбове покриття на якіх виключає виникнення корозії. Купол парасольки виготовлено з зносостійкого поліестера та 8-ми круглих карбонових спиць, оснащених системою "антивітер". Особливістю даного аксесуару від дощу являється стильний принт що складається з різноманітних написів. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно утримувати парасольку в руці під час дощу.
Правила догляду
Після застосування залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Вага парасольки | 405 г |
- Ціна: 410 ₴



