Коньячний ремінь у джинси з подвійним рядком 15507

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15507
530 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Коньячний ремінь у джинси з подвійним рядком
Ремінь з натуральної цільної шкіри з гладкою поверхнею і подвійною строчкою. Універсальний коньячний ремінь унісекс з натуральної шкіри це не тільки красиво, стильно і сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного використання. Ремінь оснащений якісною металевою нікельованою пряжкою, відмінно поєднується як зі штанами, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Може бути ідеальним варіантом для подарунка.
Шкіра є натуральним продуктом. Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження даного матеріалу.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1170 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 90 - 104 см |
| Колір пряжки | Нікель |
- Ціна: 530 ₴





