Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пояс корсет резинка
Незамінний жіночий аксесуар, який відмінно підійде для щоденного носіння. Якісні матеріали, стильний корсетний ремінь на зав'язці і акуратний зовнішній вигляд. Ремінь виконаний з широкої 12 сантиметкрової резинки та вставок з екошкіри з люверсами та зав'язками. Прекрасний і незамінний аксесуар який підкреслить ваш стиль.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Широкий, декоративний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 660 мм |
| Ширина ремня | 120 мм |
| Матеріал | Комбінований текстиль/гумка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | до 115 см |
- Ціна: 400 ₴










