Прозора парасолька з білою каймою на 16 спиць

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 688/2
620 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора парасолька з білою каймою
Пропонуємо вашій увазі стильний і практичний, а головне надійний захисник від дощу: прозора парасолька складається з16 карбонових спиць з системою антивітер. Зручна пластикова ручка гачок дозволить надійно тримати парасольку.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку розкритим до повного висихання покриття, це дозволить вам надовго зберегти первинний вигляд парасольки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 14 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Вага парасольки | 435 г |
- Ціна: 620 ₴




