Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна автоматична парасолька в горошок з рюшею
Жіноча парасолька автомат від торгової марки SKS це надійний і незамінний аксесуар від дощу. Виготовлений з використанням сучасних матеріалів і технологій. Парасолька має купол з щільної водовідштовхувальної тканини з принтом горошку по всій площині купола. Розкривається парасолька і складається простим натисненням кнопки. Зонт оточений стильною рюшею, що надає парасолькі певний стиль.Такий жіночий парасольку-автомат стане прекрасним придбанням, а також потрібним подарунком.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Вага парасольки | 380 г |
- Ціна: 540 ₴




