Шкіряний коричневий універсальний ремінь 4 см

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25026
720 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний коричневий ремінь
Ремінь з натуральної коричневої цілісної шкіри з поверхнею флотар без написів. Чоловічий шкіряний коричневий універсальний ремінь це не тільки гарно, стильно та сучасно, це ще й дуже зручний та необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою сірою матовою пряжкою, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно та дорого. Купуючи шкіряний коричневий ремінь ви вже сильно заощаджуєте, оскільки він прослужить вам тривалий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Длина ремня | 1235 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Строчка, Перфорація |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 101-111 см |
| Колір пряжки | Темний нікель |
- Ціна: 720 ₴





