Чорний шкіряний ремінь 4 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чорний ремінь
Ремінь з натуральної цільної шкіри з гладкою поверхнею. Чоловічий універсальний ремінь з натуральної шкіри це не тільки красиво, стильно і сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою чорною пряжкою, відмінно поєднується як з брюками, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1270 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Брендований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 102 - 112 см |
| Колір пряжки | Чорний |
- Ціна: 560 ₴






